6 sposobów na konkretną randka bez zobowiązań

Takie mamy czasy: szybko, ostro i bez zobowiązań…

Życie erotyczne w sieci kwitnie, więc konkretnego partnera do niezobowiązującego seksu można znaleźć szybko! ale można również szybko zaliczyć tzw. wtopę! Poradzimy Tobie jak uniknąć niepowodzeń.
seksowne

Oto 6 sposobów na konkretną randkę bez zobowiązań:

  1. Pierwszym krokiem powinno być szczere i szczegółowe określenie preferencji w wyborze partnera, żeby nie było nieporozumień podczas spotkania w realnym świecie. Dokładnie opisz: wygląd, wzrost i wiek osoby, której szukasz.
  2. Zadeklaruj jakiego typu znajomość jest dla Ciebie najbardziej interesująca i jakie masz preferencje seksualne. Czy interesują Ciebie tylko pikantne rozmowy przez Internet czy masz ochotę na namiętną jednorazową przygodę czy też interesuje Cię stały niezobowiązujący związek o charakterze erotycznym. Sex, chat czy tylko flirt?
  3. Upewnij się że obydwie strony mają takie same nastawienie w oczekiwaniach w charakterze randki: żeby nie doszło do sytuacji że panu chodzi o seks a pani o flirt.
  4. Nie ujawniaj swoich danych osobowych, jeśli to ma być randka bez zobowiązań to powinno być nastawienie obopólne, im mniej wiecie o sobie tym lepiej. Zachowaj ostrożność!
  5. Wybór miejsca seks randki powinien być obopólny, ponieważ każdy ma inne oczekiwania co do miejsca zapewniającego kameralność i poczucie intymności.
  6. Zadbaj o twoją atrakcyjność wizualną, nie musisz być super samcem/ laską ale jak będziesz zadbany i dobrze ubrany, strojem podkreślającym swoje atuty, szybciej wywiąże się miedzy wami „chemia” która jest niezbędnym warunkiem do udanej randki.

 

Dodaj komentarz