Ekskluzywne wakacje w Meksyku z bogatym sponsorem

Najlepszym miejscem na wakacje z bogatym sponsorem jest Meksyk! Urzekające piękno natury, ogromne przestrzenie, zjawiskowo białe plaże, turkusowe morze oraz barwna i różnorodna kultura.

Chcesz spędzić wakacje życia… niebanalne, egzotyczne TYLKO w Meksyku!

Najlepszym okresem na wyjazd do Meksyku jest koniec października, listopad albo marzec i kwiecień. Początek października, to czas występowania huraganów.

Najlepsze kurorty wypoczynkowe Meksyku to:

1. AKUMAL – to jest mały nadmorski turystyczny ośrodek położony na południe od Cancun , pomiędzy miejscowościami Playa del Carmen i Tulum.

akumal

Polecane hotele:

Grand Bahia Principe Riviera Maya Resort 5* – Luksusowy kompleks składa się z trzech połączonych ze sobą hoteli Akumal, Tulum i Coba

Grand Bahia Principe Riviera Maya

Grand Palladium Riviera Resort & Spa 5* – luksusowy kompleks składa się z bungalowów położonych w rozległym tropikalnym ogrodzie ze wspaniałymi roślinami i palmami. W jego skład wchodzą cztery przepięknie położone luksusowe hotele Grand Palladium o nazwie Kantenah, Colonial, Riviera oraz White Sand.

Grand Palladium Riviera Resort & Spa

2. CANCUN – znajduje się na półwyspie Yucatan. To jedno z najczęściej wybieranych miejsc przez turystów na całym świecie. Bezkonkurencyjne plaże, biały, delikatny piasek oraz krystalicznie czyste wody są głównymi zaletami tego miejsca. W okolicy znajdują się spektakularne ruiny Majów oraz pełne roślinności zakamarki. Miejscowość Cancun położona na północy półwyspu Jukatan posiada strefę hotelową, centrum handlowe, liczne restauracje i ekskluzywne butiki m.in. Louis Vuitton, Gucci, Prada, Cartier… położone na półwyspie pomiędzy laguną i Morzem Karaibskim. Obecnie Cancun zaliczany jest do najbardziej luksusowych miejscowości turystycznych w Meksyku.

cancun

Polecane hotele:

Iberostar Cancun 5* – hotel położony bezpośrednio przy długiej białej piaszczystej plaży w strefie hotelowej Cancun znajdującej się pomiędzy morzem i laguną.

Iberostar Cancun

RIU Palace Las Americas 5* – to wspaniały hotel położony na plaży otoczonej tropikalnymi drzewami oraz krystalicznie czystą wodą.

Riu Palace Las Americas

Iberostar Cancun.pokój

3. COZUMEL – meksykańska wyspa na Morzu Karaibskim położona ok. 20 kilometrów na wschód od wybrzeży Półwyspu Jukatan.

cozumel

Polecane hotele:

Iberostar Cozumel 5*- jest idealnym miejscem dla zakochanych. Hotel oferuje Gościom wspaniałe pokoje typu bungalow z małym prywatnym patio oraz hamakami.

Iberostar Cozumel

cozumel-2iberostar_cozumel_23

4. PLAYA DEL CARMEN – Riwiera Majów znajduje się w samym sercu meksykańskiej dżungli. Właśnie tu znajdują najpiękniejsze plaże na świecie ze wspaniałym białym piaskiem i turkusowymi wodami. Do tego znajdują się tu liczne atrakcje regionu: piękne piramidy Majów, cenoty. Popularną rozrywką wśród turystów jest nurkowanie oraz kąpiele w morzu. Fantastyczne nocne życie, doskonałe pola golfowe, wyśmienita kuchnia oraz wspaniałe hotele czekają na Was w Playa del Carmen.

PLAYA DEL CARMEN

Polecane hotele:

Iberostar Paraiso Lindo, Maya, Beach i del Mar 5* – kompleks idealnie wkomponowany w tropikalny ogród składa się z czterech hoteli należących do renomowanej hiszpańskiej sieci Iberostar. Położony bezpośrednio przy wielokilometrowej śnieżno-białej piaszczystej plaży z palmami oraz w obszernych tropikalnych ogrodach.

Aerial Photographs Helicopteriberostar_paraíso_maya_17iberostar_paraíso_maya_4

RIU Palace Mexico 5* – elegancki i komfortowy hotel RIU Palace Mexico znajduje się przy plaży niedaleko malowniczego miasta Playa del Carmen. Urządzony w klasycznym meksykańskim stylu hotel jest idealnym miejscem na ucieczkę od zmartwień i odpoczynek w otoczeniu natury.

riu_palace_mexico__2riu_palace_mexico__1riu_palace_mexico__18

5. PUERTO AVENTURAS

puerto-aventuras-03

Polecane hotele:

Barcelo Maya Beach & Caribe Resort 5* – kompleks hotelowy Barcelo Maya Beach jest położony tuż przy plaży na przepięknej Mayan Riviera, otoczonym naturalnym ogromnym parkiem.

barcelo_maya_beach_&_caribe_resort_8 barcelo_maya_beach_&_caribe_resort_5

Dodaj komentarz