Piękne Kolumbijki na mistrzostwach świata

Kolumbijki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie! Kolumbijskie kobiety są naturalnie piękne, ale zawsze starają się podkreślić swój czar i urodę jeszcze bardziej. Dlatego właśnie nie wychodzą na ulicę, jeśli nie są odpowiednio ubrane i nie wchodzą do biura bez makijażu ani wysokich obcasów. Zawsze są doskonale ubrane, uczesane, z kolczykami w uszach świetnie dobranymi do stroju i ze świeżo pomalowanymi paznokciami.

kolumbia1

Najbardziej znane kolumbijskie piękności:

Angelica Camacho – kolumbijska aktorka, modelka oraz prezenterka telewizyjna. Angelica Camacho jest jedną z bardziej znanych celebrytek z Ameryki Południowej. Dziewczyna jest zakochana w futbolu, który stawia na pierwszym miejscu w swoim życiu. Fani futbolu przepadają za seksowną Camacho!

Angelica-Camacho

Angie Cepeda – kolumbijska aktorka, grająca w filmach i telenowelach.

angie.cepeda

Andrea López – kolumbijska aktorka.

lopez

• Danna Garcia – kolumbijska aktorka filmowa, telewizyjna oraz teatralna.

dana

Natalia Paris – kolumbijska supermodelka

natalia_paris3

Paola Andrea Rey – kolumbijska aktorka i modelka. Znalazła się na liście 50 najpiękniejszych Latynosów roku 2005 przygotowanej przez magazyn „People en Espanol”.

Paola Andrea Rey

Shakira – kolumbijska piosenkarka popowa, autorka tekstów, muzyk, producent muzyczny, tancerka i filantrop, ambasador dobrej woli UNICEF. Gwiazda światowego formatu!

shakira

Sofia Vergara – kolumbijska modelka i aktorka. Powszechnie uważana za najbardziej wpływową Latynoskę w Hollywood.

Sofia-Vergara

Taliana Vargas – kolumbijska aktorka, modelka, osobowość telewizyjna, Miss Kolumbia 2007 i Miss Universe 2008. Ikona mody i jedna z najpiękniejszych kobiet w Kolumbii.

taliana_vargas

Kolumbijki to również wielkie fanki piłki nożnej, dlatego nie zabrakło pięknych fanek futbolu również na trybunach stadionów podczas Mundialu 2014 w Brazylii.

Oto piękne Kolumbijki na mistrzostwach świata:

kolumbia6kolumbia8

Dodaj komentarz